قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

ســـلام كـــــوخـــــرد - عبدالله دامن افشان خبرنگار صدا و سیمای استان
 
ســـلام كـــــوخـــــرد
وب سایتی براي پخش اخبار كوخرد و توابع
درباره وب


سلام.به وب سایت خودتان خوش آمدید.این وب سایت سعی دارد،اخبار کوخرد را انعکاس دهد.از هیچ گروهی حمایت نمیکند،تنها به حقایق میپردازد و سعی بر پیشرفت جامعه دارد .می توانید به بخش آرشیو نیز سری بزنید.ضمنا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.راستی قسمت عناوین وب سایت در بالای صفحه را هم ببینید.مطالبتان را جهت انعکاس در وب سایت به آدرس salamkookherd@yahoo.com ایمیل نمایید.
سه شنبه نوزدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ :: ::  نويسنده : کوخرد

مصاحبه کوتاهی با آقای دامن افشان

 سلام کوخرد: آقای دامن افشان لطفا بیشتر خودتان را معرفی کنید..

با عرض سلام خدمت همه خوانندگان وبلاگ سلام کوخرد.عبدالله دامن افشان اهل و ساکن کوخرد هستم،متولد سال ۱۳۷۱،محصل رشته الکتروتکنیک (برق) و در خدمت شما هستم.

سلام کوخرد: چطور شد که به حرفه خبرنگاری علاقه مند شدید؟

من از دوره نوجوانی به این حرفه علاقه مند شدم و دوست داشتم یک روزی بتوانم با خبرنگاری به جامعه ام خدمت کنم.

سلام کوخرد: از چه موقع بطور رسمی کار خود را شروع نمودید؟

من پس از شرکت در دوره های خبرنگاری که در تیرماه سال ۹۰ برگزار شد،با قبولی در تست آن دوره،در این حرفه برگزیده شدم و از بهمن ماه سال ۹۰ بطور رسمی کار خود را شروع کردم و در حال حاضر تنها خبرنگار ورزشی شهرستان بستک هستم که با رادیو کار میکنم.

سلام کوخرد: چطور با این حرفه آشنا شدید؟

من در یک فراخوانی از طریق آگهی های تلویزیونی متوجه جذب این امر شدم و سریعا اقدام نمودم.

سلام کوخرد: آیا به حرفه گزارشگری هم علاقه مندید؟

تقریبا می توان گفت این دو مکمل همدیگر هستند.من در گزینشی که برای گزارشگری از صدا و سیما گذاشته شد نمره قبولی را کسب کردم و توانستم از بین ۱۰ شرکت کننده بین ۵ نفر اول باشم تا بتوانم جواز حضور در دوره خرداد ماه ویژه حرفه خبرنگاری را کسب کنم.

و کلام آخر...

من در پایان از شما بخاطر توجه به بنده تشکر می کنم.همچنین از خانواده ام که همیشه یاریگر من بودند نیز کمال تشکر را دارم.جا دارد تشکر ویژه ای نیز از جناب آقای عبدالغفار علیرضایی و سید ابراهیم کوخردی داشته باشم که هیچوقت مرا تنها نگذاشتند و به من کمک کردند.از خوانندگان محترم وبلاگ نیز کمال تشکر را دارم.

سلام کوخرد: ما هم از این خبرنگار جوان کمال تشکر را داریم و امیدواریم هرچه بیشتر بتوانند با امر خبررسانی به جامعه ما کمک کنند.

پيوندها
 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |طراحی : پیچک